LOVOL M254

Lovol to proste, niezawodne i trwałe traktory nie mające sobie równych. Maksymalna wydajność w najniższej cenie na rynku. Zaprojektowane w najnowszych technologiach, cechują się komfortem i europejskim designem. Jeśli szukasz jednocześnie mocnego i niezawodnego traktora w najlepszej cenie na rynku to Lovol właśnie taki jest!

Posiada wszystkie szyby gięte, szyberdach, panel sterujący na błotniku, komfortowe siedzenie Grammer, schowek na napoje, wieszak na kurtkę, radio z USB, regulowaną kolumnę kierowniczą, halogeny ledowe, nowy panel wskaźników, klimatyzację (dostępne są modele bez klimatyzacji), nowy design maski i reflektorów przednich. Maska posiada przetłoczenie na bokach zapewniające bardzo dobrą widoczność.

Soczewkowe reflektory z przodu zapewniają bardzo dobrą widoczność nocą.

W traktorze modernizacji uległa skrzynia biegów, zyskała pełną synchronizację. Zmodyfikowano układ hydrauliczny, nowy rozdzielacz hydrauliczny na zewnątrz, przewody hydrauliczne w oplocie. Zamontowano dwu-obwodową instalację pneumatyczną do przyczep.


Okres gwarancji 24 miesiące lub 1000 mth.

Traktory dostępne także w wersji komunalnej lub wielofunkcyjnej, z ładowaczem czołowym TUR i przednim TUZ-em. Dostępne są szersze ogumienia na przód/tył za dopłatą.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
marka LOVOL M254 rok prod. 2018 (fabrycznie nowY)
silnik 3 cylindrowy euro III, poj. 1532 cm3
napęd 4 x 4 załączany mechanicznie
skrzynia biegów synchronizowana z rewersem 8/8
WOM dwie prędkości 540/1000
sprężarka załączana i wyłączana
wyjścia hydrauliczne 4 szt. EURO
obciążniki przód w standardzie
śruba centralna w standardzie
długość 3100 mm
szerokość 1440 mm
wysokość 2335 mm z kabiną (1900mm z ramą ochronną)
opony tył 11,2-24 (opcja 280/85R24)
opony przód 6.5-16 (opcja 260/70R16)
waga 1705 kg
sprzęgło suche jednostopniowe
udźwig podnośnika tył 700 kg
układ kierowniczy ze wspomaganiem
prędkość maksymalna 30 km/h
zużycie paliwa 2-3 l/mth
kabina nowa 4 słupkowa kabina typu komfort (klimatyzowana, ogrzewana, reflektory robocze przód i tył, radio, wycieraczka przedniej i tylnej szyby, płaska podłoga, nowy panel kierowniczy, lampa błyskowa typu kogut)