MARKA SOLIS

SOLIS - hiszpańskie słowo pochodzące z łaciny. SOLIS, dosłownie oznacza słońce, źródło mocy i produktywności. Ponieważ słońce jest niezbędne do podtrzymywania życia na Ziemi, marka SOLIS ma na celu być równie ważna w życiu rolników poprzez zwiększanie produktywności i oświecanie ich drogi do dobrobytu.

Jako wiodący producent ciągników, firma znajduje się w pierwszej trójce największych producentów traktorów w Indiach.

International Tractors Limited, która jest prężnie rozwijającą sie indyjską firmą, zajmującą prominentne miejsce wśród azjatyckich firm produkcyjnych. ITL produkuje obecnie ciągniki o mocach mieszczących się w zakresie od 18 do 90 KM, z napędem na dwa (2WD) lub cztery koła (4WD). Rocznie firma ta produkuje około 80 tys. ciągników rolniczych. ITL może poszczycić się stabilną pozycją na rynku, wynikającą z jakości produktów, charakteryzujących się wysokimi mocami uciągu, niskim spalaniem oraz niską emisją spalin. Firma ITL swoich kontrahentów znalazła już w krajach Ameryki Południowej, Europy, Afryki i oczywiście Azji.

Założona w 1995 roku firma International Traktory Limited jest obecnie uznaną indyjską firmą produkującą ciągniki

Świadectwo zaufania nabywców ciągników w całym kraju, obecnie udział firmy na rynku krajowym w Indiach wynosi ponad 14%. Firma jest wspierana przez solidną sieć rynkową 1800 dystrybutorów i dealerów na całym świecie.